Help jij ons mee om ervoor te zorgen dat nog meer mensen kunnen spelen op onze interactieve sportmuur X-Wall? Per 1 september 2023 zijn wij op zoek naar een ambitieuze eventmanager die samen met ons mee wil groeien. Ben jij een organisatietalent, communicatief zeer vaardig, sportief en heb jij een flinke dosis lef? Dan word jij onze nieuwe stagiair(e)!
Interactive X-Wall is marktleider in Nederland op het gebied van interactieve projecties en zitten gevestigd in Hengelo. Inmiddels staan er meer dan 25 interactieve muren door Nederland en Belgie bij onder andere Feyenoord, Landal Greenparks, SC Heerenveen en ’s Heeren Loo. Met ruim 45 + games beschikt de X-Wall over een groot aanbod aan applicaties op het gebied van bewegend leren, fun en sport. Deze worden ontwikkeld in samenwerking met onze klanten.
Met de X-Wall richten wij ons op het onderwijs, leisure en zorg. De vraag naar interactieve muren wordt steeds groter vandaar dat wij ons team willen uitbreiden. Op korte termijn willen wij ook gaan uitbreiden naar de Europese markt. Interactive X-Wall is een klein bedrijf met waarden zoals dynamisch, teamgeest, creativiteit en openheid.
Elke week wordt gezamenlijk opgestart op maandag om 09:00 uur. We starten de week met een bak koffie, praten over het weekend en vervolgens een vergadering/brainstormsessie over de komende periode. Hierin worden de taken besproken en denken wij samen over nieuwe initiatieven om Interactive X-Wall verder te laten groeien. Je krijgt dus ook de mogelijkheid om ons verder te helpen in verdere productontwikkeling.
Na de vergadering ben je zelf verantwoordelijk voor je eigen agenda en om dit goed gevuld te krijgen. Wij hanteren geen 9-5 agenda en het kan soms zijn dat je in de avonduren of in het weekend moet werken. Je gaat actief op zoek naar nieuwe klanten op alle mogelijke manieren voor nieuwe afspraken. Je bent in samenwerking met onze eventmanager en marketingafdeling dat de agenda wordt gevuld met evenementen. Je zal zelf leads gaan opvolgen, de X-Wall inplannen en de planning verzorgen. Ook zal je zelf ook langs een aantal evenementen gaan zoals het World Padel Tournament, roadshow met de KNLTB, evenementen bij de KNVB en evenementen vanuit sportbedrijven.
Wij verwachten van onze medewerkers dat ze ondernemend, creatief, oplossingsgericht en een mooie combinatie hebben van denken en doen.
De eventmanager staat in over het verhuur van de Interactive X-Wall in Nederland in België.
Zijn dagdagelijks takenpakket is zeer variërend:
– Nieuwe leads opvolgen door middel van een CRM systeem.
– Koude en warme acquisitie.
– Onderhouden van bestaande klantenrelaties.
– Planning van de verhuur.
– Uitvoering van evenementen.
– Bijdrage leveren aan beurzen in Nederland en België.
– Ondersteunen marketing met input voor de website, social media en nieuwsbrieven.
Vul dan het contact formulier in en upload je CV en motivatiebrief, wie weet wordt jij straks wel onze nieuwe collega!
Wil je meer informatie over de interactieve sportmuur X-Wall of heb je nog andere vragen? Wij helpen jou graag! Je bent ook van harte welkom op ons kantoor om een poging te wagen op de X-Wall.
Staat jouw branche er nog niet tussen?
mail ons, dan kijken we naar de mogelijkheden.
© 2022 – Interactive X-wall. All rights reserved.